Damir Merikan

Pogledajte kako je Damir Kreilach dobio dvoboj sa Schweinsteigerom

P. N.

Damir Kreilach zabio je šest pogodaka u MLS ligi

Bivši kapetan nogometaša Rijeke zabio je do sada ukupno šest pogodaka u MLS ligi, a protiv Chicago Firea poentirao je u 49. i 75. minuti

RIJEKA Nekadašnji kapetan Rijeke, veznjak Damir Kreilach, nastavlja sa sjajnim partijama u dresu MLS prvoligaša Real Salta Lake Cityja. Kreilach je postigao čak dva pogotka u domaćoj 2:1 pobjede nad Chicago Fireom za kojega nastupa bivši njemački reprezentativac Bastian Schweinsteiger. Kreilach je glavom doveo u vodstvo svoju momčad u 49. minuta, izjednačio je Schweinsteiger šest minuta kasnije “golčinom” s 30 metara, da bi u 75. minuti Kreilach s nekoliko metara pospremio loptu u mrežu za pobjedu svoje momčadi. Kreilach je postigao ukupno šest prvenstvenih pogodaka, a njegov Real Salt Lake se nalazi na šestom mjestu Zapadne konferencije, odnosno ukupno desetom mjestu MLS lige.