Prva HNL

NOVA POBJEDA PULJANA Istra 1961 svladala Varaždin, Mario Ćuze zabio čak tri pogotka!

Mario Ćuze (Istra 1961)/Foto PIXSELL

Mario Ćuze, posuđeni igrač Dinama, zabio je sva tri pogotka za Puljane, te zaokružio svoj učinak na čak pet pogodaka u tri kola.

PULA Nogometaši Istre 1961 ostvarili su novu pobjedu na otvaranju sezone svladavši pred 2000 navijača novog prvoligaša Varaždina 3:1. Mario Ćuze, posuđeni igrač Dinama, zabio je sva tri pogotka za Puljane, te zaokružio svoj učinak na čak pet pogodaka u tri kola.

Već u 8. minuti mladi Mario Ćuže izborio se za poziciju i ispod gostujućeg vratara pogodio mrežu, a Ćuže je bio strijelac i u 48. minuti, kada je glavom s pet metara ponovno zabio. U 58. minuti dosuđen je vrlo sumnjiv kazneni udarac za goste, a veteran Leon Benko je bio precizan s »bijele točke«. U 73. minuti Ćuže dolazi do »hat-tricka» preciznim udarcem s 15 metara za konačnih 3-1.