Prva HNL

Lokomotiva pobijedila fenjeraša, približila se Rijeci i Osijeku

Foto PIXSELL

Peta Lokomotiva sada ima 37 bodova, jedan manje od trećeg Osijeka i četvrte Rijeke, dok je Varaždin ostao posljednji sa 15 bodova

VARAŽDIN U prvoj utakmici 23. kola Prve HNL Lokomotiva je kao gost svladala Varaždin sa 2-0 (2-0).

Gosti iz Zagreba utakmicu su riješili već u prvom poluvremenu golovima Uzunija (7) i Karačića (38).Prvi pogodak Uzuni je postigao odlično se snašavši u gužvi pred domaćim golom nakon udarca iz kuta, da bi pred kraj poluvremena lijepu akciju gostiju okrunio Karačić preciznim udarcem sa 20-ak metara.Peta Lokomotiva sada ima 37 bodova, jedan manje od trećeg Osijeka i četvrte Rijeke dok je Varaždin ostao posljednji sa 15 bodova, koliko ima i pretposljednja Istra 1961. Dinamo je vodeći sa 53 boda, 12 više od drugog Hajduka.