Serie A

Lazio i Verona odigrali neriješeno

S bodom su nezadovoljni i jedni i drugi jer su sve dalje od mjesta koje vodi u Europu. Lazio je deveti s 53 boda, a toliko ima i desetoplasirana Verona, dok šesto mjesto, koje garantira Europsku ligu, drži Torino s 55 bodova.

RIM U susretu 36. kola Talijanske lige Lazio i Verona su u Rimu odigrali 3-3.

U utakmici punoj preokreta Lazio je poveo preko Balde Diao Keite (30), a gosti do poluvremena izjednačili zgoditkom Marquinha (37).

Rimljani opet vode preko Senad Lulića (60), Veronezi opet izjednačuju zgoditkom Juana Iturbea (69), da bi Romulo (83) po prvi puta doveo goste u vodstvo od 3-2.

Lazio je u 86. minuti ostao bez isključenoga Lulića, no uspio se spasiti poraza u trećoj minuti sudačke nadoknade kada je Stefano Mauri prvo promašio jedanaesterac, no ipak odbijenu loptu zakucava u mrežu za konačnih 3-3.