Golgeterski bum

Ivan Santini opet zabio hat trick za Anderlecht!

P. N.

Ivan Santini

BRUXELLES Hrvatski napadač Ivan Santini u drugom kolu belgijskog prvenstva postigao je »hat-trick« za Anderlecht u 5:2 (0:0) domaćoj pobjedi protiv Oostendea, dok je strijelac jednog gola za goste bio Goran Milović. Santini je postigao prvi pogodak na utakmici u 46. minuti, da bi u samoj završnici zabio za 3:1 u 83. minuti iz jedanaesterca, te za 4:1 sjajnim udarcem s više od 20 metara u 86. minuti. Milović je u sudačkoj nadoknadi golom glavom ublažio poraz Oostendea postavivši konačnih 5:2. Santini je i u 1. kolu prošlog vikenda postigao tri gola za Anderlecht u 4:1 gostujućoj pobjedi protiv Kortrijka, pa je nakon samo dva kola uvjerljivo vodeći strijelac lige sa šest golova. Ovoga ljeta Santini je stigao u Anderlecht iz francuskog Caena.