Prijateljska utakmica

Dinamo pogotkom Mora svladao Dinamo iz Dresdena

P. N.

Nikola Moro/Foto Arhiva NL

BELEK Dan nakon što su slavili 2:1 protiv Partizanija iz Tirane, igrači Dinama u drugom su prijateljskom ogledu stigli do nove pobjede. Na istom su terenu po iznimno lošim vremenskim uvjetima, kiša i olujni vjetar, upisali 1:0 pobjedu. Jedini je pogodak u zahtjevnom susretu postigao Nikola Moro, u 56. minuti susreta. Baturina je precizno ubacio iz desnog kornera, pred gol utrčao Moro i iz prve  zatresao mrežu za 1:0.

Dinamo – Dinamo Dresden 1:0

DINAMO (4-1-4-1): Horkaš – Stojanović, Theophile, Dilaver, Šitum – Lešković – Ćuže, Majer, Gojak (od 46. Moro), Oršić – Baturina.

DINAMO (od 60. minute): Josipović – Matel, Rrahmani, Franjić, Leovac – Gjira – Kadzior, Olmo, Moro, Menalo – Petković.

DINAMO (D) (4-2-3-1): Schubert – Müller, Ehlers, Dumić, Hamalainen – Benatelli, Kulke – Berko, Duljević, Atik – Röser (još su igrali: Wiegers, Kusej).