Bundesliga

Ante Rebić briljirao u pobjedi Eintrachta, ispraćen je ovacijama s terena

Ante Rebić (Eintracht)/Foto REUTERS

FRANKFURT Hrvatski napadač Ante Rebić pružio je odličnu partiju za Eintracht iz Frankfurta, koji je u nedjelju u 6. kolu Bundeslige na domaćem terenu svladao Hannover sa 4:1.  Ante Rebić je u završnici prvog poluvremena (45′) zabio za vodstvo Eintrachta 2:0, a potom je u 59. minuti odlično prevario obranu gostiju te je servirao loptu Jonathanu de Guzmanu, koji ju je pospremio u nebranjenu mrežu. Za Eintracht su još zabili Obite Ndicka (36) i Luka Jović (89), dok je jedini pogodak za Hannover postigao Florent Muslija (86). Rebić je izašao iz igre u 82. minuti uz ovacije navijača Eintrachta. Josip Elez nije ulazio s klupe za goste.

Poredak: Dortmund 14, Bayern 13, Hertha 13, Borussa (M) 11, Werder Bremen 11, RB Leipzig 11, Wolfsburg 9, Mainz 8, Nürnberg 8, Frankfurt 7 bodova.