Sjajna sezona

Andrej Kramarić 15. bundesligaškim pogotkom poveo Hoffenheim prema pobjedi

Andrej Kramarić/Foto REUTERS

Kramarić je igrao do 80. minute za Hoffenheim koji je sada sedmi na ljestvici sa 44 boda, jednim manje od šestog Wolfsburga, dok je Augsburg ostao 15. sa 25 bodova, četiri više od 16. Stuttgarta koji se nalazi na poziciji koja vodi u kvalifikacije za ostanak.

AUGSBURG Napadač hrvatske nogometne reprezentacije Andrej Kramarić bio je strijelac prvog gola za Hoffenheim u 4:0 (1:0) gostujućoj pobjedi protiv Augsburga u susretu 28. kola Bundeslige.

Kramarić je doveo svoju momčad u vodstvo u 6. minuti najbrže reagiravši na jednu odbijenu loptu te je sa 10-ak metara pogodio nebranjenu mrežu. Bio je to njegov 15. ovosezonski pogodak u Bundesligi, a u 30. minuti je imao još jednu sjajnu priliku, no udarac iskosa s pet-šest metara sjajno je u gredu uspio odbio domaći vratar.

S tri gola u nastavku susreta pobjedu Hoffenheima potvrdio je Belfodil (61, 74, 82).

Na vrhu je Bayern iz Muenchena sa 64 boda, jednim više od druge Borussije iz Dortmunda.