Tko dijeli pravdu

Sudac povijesnog meča za Rijeku: Zweyer je do sada za Hrvate bio uglavnom sretan

Felix Zweyer / Reuters

Današnji ogled sudit će Felix Zweyer, 36-godišnjak iz Berlina kojemu ovo nije prvi put da dijeli pravdu nekom hrvatskom klubu u europskim kup natjecanjima.

Jednom je sudio »Hajduku« u domaćoj pobjedi 2:1 (Maccabi Tel Aviv), dvaput »Dinamu« u poraz od »Černomoreca« i domaćoj pobjedi nad »Ludogorecom« za prolaz u treće pretkolo Lige prvaka.

Domagoj Vida postigao je pogodak vrijedan prolaza u osmoj minuti sudačke nadoknade vremena iako je Zweyeru sugerirano da se mora nadoknaditi pet minuta…