Šampionska Rijeka

Prijateljska utakmica: Rijeka zabila Bjelovaru pet komada. Gorgon i Ajayi u šampionskom raspoloženju

Ivan Volarić

Pogotke za Rijeku postigli su Gavranović, Gorgon i Vešović u prvom poluvremenu, a dva gola u nastavku utakmice postigao je Goodness Ajayi.

RIJEKA – U prijateljskoj utakmici, odigranoj na pomoćnom igralištu u sklopu kampa HNK Rijeke, riječki nogometni prvoligaš porazio je ekipu Bjelovara rezultatom 5 : 1.

Osim zgoditka, riječki Austrijanac Alexander Gorgon upisao je i jednu asistenciju.

Težak poraz Bjelovara ublažio je Tominac.

Idući susret “bijeli” “igraju u subotu, kada na Rujevici, od 14.00 sati, dočekuju slovenskog drugoligaša “Triglav” iz Kranja.

Statistika utakmice

Pomoćno igralište u sklopu trening kampa HNK Rijeke.

Gledatelja: 250

Sudac: Marko Cvijović. Pomoćnici: Mrkela i Mehinović (svi Rijeka).

Strijelci: 1:0 Gavranović (6′), 1:1 Tominac (30′), 2:1 Gorgon (36′), 3:1 Vešović (44′), 4:1 Ajayi (63′), 5:1 Ajayi (79′).

RIJEKA: Nevistić – Martić, Šofranac, Elez, Žuta – Bradarić, Čeliković – Vešović, Gorgon, Črnic – Gavranović

RIJEKA (II. pol.): Nevistić – Ristovski, Ayodeji, Mulac, Totić – Matić, Maleš – Turčin, Lepinjica, Ajayi – Kovačević.

BJELOVAR: Junuzović, Ivančić (od 46′ Nikolić), Vinicius (od 46′ Jaković), Hajdarović (od 88′ Kunštek), Kolar (od 79′ Baronić), Rajić (od 70′ Šepoval), Pušić (od 46′ Kuhar), Jakšić (od 77′ Šotola), Šiprak (od 55′ Majdandžić), Tominac (od 73′ Makopeh-Pušec), Orač (od 55′ Kos).