Novi poraz

PRIPREME U PORTUGALU Rijeka izgubila od Mannheima, pogledajte sažetak utakmice

P. N.

Nijemci su poveli u 43. minuti golom Kortea, a isti je igrač pogodio i u drugom poluvremenu za 0:2.

Nogometaši Rijeke poraženi su od njemačkog Mannheima 0:2 u pripremnoj utakmici odigranoj u Albufeiri.

Njemački sastav pokazao je više u 90 minuta iako je i Rijeka imala svoje prilike koje nije iskoristila, navodi se na službenim stranicama kluba.

Trener Matjaž Kek priliku je dao svim igračima.

Gradski stadion u Albufeiri. Gledatelja: 100. Sudac: Nuno Almeida. Strijelci: 0:1 – Korte (43), 0:2 – Korte (51)

RIJEKA: Nwolokor (od 46. Pandur), Raspopović (od 47. Mavrias), Župarić (od 46. Pavičić), Escoval, Davidson (od 46. Zuta), Capan, Gomelt (od 53. Liber), Acosty (od 46. Mitrović, od 72. Kvržić), Božinov (od 46. Dangubić, od 80. Svetić), Črnic (od 57. Črnic), Jelić (od 46. Ristovski).

MANNHEIM: Scholz, Hassan, Conrad, Ma. Schuster, Diring, Ivan (od 62. Tuting), Korte (od 83. Celik), Hebisch (od 62. Koep), Meyerbola, Di Gregorio (od 62. Deville), Mi. Schuster.