Drugi krug

Utah svladao Rocketse i izjednačio na 1-1

Reuters

Reuters

U drugoj utakmici polufinala Zapadne konferencije NBA , Utah Jazz je svladao Houston Rocketse na njihovom terenu sa 116-108 i izjednačio u seriji na četiri pobjede na 1-1.

Joe Ingles je imao sjajnu šutersku večer i Utah Jazz je otrpio Houstonov povratak u drugom poluvremenu za konačno slavlje. Jazz je realizirao 15 trica iz 32 pokušaja, dok je šut iz igre na kraju utakmice iznosio visokih 51.2 posto.

Ingles je pogodio sedam trica iz devet pokušaja i upisao učinak od 27 koševa, uključujući i dva koša u seriji od 16-2 pred kraj zadnje četvrtine. Serija se sada seli u Salt Lake City gdje se u petak igra treća utakmica.

Donovan Mitchell je ubacio 17 koševa uz 11 asistencija, a Jae Crowder i Alec Burks su zajedno zabili 32 koša.

Kod Houstona najbolji je opet bio James Harden sa 32 koša i 11 asistencija, dok je Clint Capela također upisao double-double sa 21 poenom i 11 skokova. No, Houston je imao šut iz igre 40 posto i promašio je 27 od 37 trica. I nakon što su poveli sa 94-92 nakon trice Erica Gordona osam minuta prije kraja, Rockets su opet pali su u obrani što ih je koštalo pobjede.

ZAPADNA KONFERENCIJA

Houston Rockets – Utah Jazz 108-116(Momčadi su izjednačene na 1-1 u seriji na četiri pobjede)