Utakmica u Salt Lake Cityu

Hrvat u NBA: Devet koševa i sedam skokova Žižića u porazu Celticsa

Žižić je na parketu proveo 23 minute i statistički odigrao svoju najbolju utakmicu u Utahu, s devet poena izjednačio je svoj učinak iz prvog nastupa, dok je sa sedam skokova i tri blokade postavio najbolje učinke ovoga tjedna.

SALT LAKE CITY – Hrvatski košarkaš Ante Toni Žižić postigao je devet koševa (šut za dva 3-8, slobodna bacanja 3-3) uz sedam skokova, jednu asistenciju i tri blokade u svom trećem nastupu u Ljetnoj ligi u dresu Boston Celticsa, no njegova je momčad izgubila od domaćeg Utah Jazza sa 65-68.

Najefikasniji u sastavu Utaha bio je Dante Exum sa 16 pogodaka, dok je Abdel Nader ubacio 17 koševa za Boston. Boston je Ljetnu ligu u Utahu zaključio s jednom pobjedom i dva poraza, a Utah s tri pobjede.