NBA

Hezonja jako dobar u pobjedi nad King Jamesom, Žižić debitirao

REUTERS

REUTERS

Orlando je s uvjerljivih 114-93 iznenađujuće slavio na gostovanju kod aktualnih NBA doprvaka iz Clevelanda, a Mario Hezonja je u toj pobjedi sudjelovao s 11 koševa i šest skokova, dok je kod domaćih debitirao Ante Žižić, koji je za šest minuta ubacio četiri koša uz četiri skoka.

Dario Šarić je za 23 minute igre imao devet poena i sedam skokova, a Philadelphia je uvjerljivo poražena sa 128-94 na gostovanju u Torontu.

Miami je kao domaćin svladao Indianu sa 112-108, a Bojan Bogdanović je za gostujući sastav ubacio sedam koševa za 20 minuta igre.

Još jedan težak poraz, 130-88, doživio je Phoenix na gostovanju kod Los Angeles Clippersa. Dragan Bender je u momčadi Sunsa proveo 18 minuta u igri te ubacio tri koša uz dva skoka i dvije asistencije.

Aktualni NBA prvaci Golden State Warriorsi su doživjeli drugi poraz u trećem ovosezonskom nastupu, a svladao ih je Memphis sa 111-101. Memphis (2-0) je uz LA Clipperse (2-0), San Antonio (2-0) i Houston (3-0) jedna od četiri do sada neporažene momčadi u Zapadnoj konferenciji, dok su na Istoku to samo Toronto (2-0) i Washington (2-0).